Bilgi paylaştıkça çoğalır.

 

Sitenin yapım aşamasından günümüze çok büyük gelişimler sağlandı.(2006-2016) Bilim Teknoloji ve Tasarım alanındaki seçici, özgün, kalitesine yakışan bir misyonuyla en iyisini yapmak için buradayız. Siteyle ilgili bir paylaşım, çözüm,  öneri  vb. aklınıza gelebilecek her türlü bilgi ve doküman konusunda bizimle irtibata   geçmeniz yeterli. Telif ihlali düşündüğünüz konuları bildirmeniz halinde değerlendirme yapıldıktan sonra gereği yapılır. Göndermek istediğiniz resim, dosyalar gelisenbeyin@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz. Siteyle ilgili birebir görüşme konusunda  yayın ekibiyle direkt görüşebilirsiniz. Reklam için e mail adresiyle bağlantıya geçiniz.

www.gelisenbeyin.net' e Reklam vermek için tıklayınız...

Önerileriniz bizim için önemlidir.

Önemli Uyarı!!!
GelisenBeyin.Net, Sitede ilân edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu Koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle lütfen Sitenin bu sayfasına periyodik ve düzenli olarak bakın.
Bu Siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve bu Sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.
Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Ben derim ki:
Bireylerin kendilerine biçmiş oldukları değer ile eğitime biçmiş oldukları değer EŞDEĞERDEDİR.

‘Kalıcı bir değişiklik, özgür iradenizle verilmiş samimi kararlarla ortaya çıkar.’ 

                          Yahya KARAKURT / Beylikdüzü İMKB Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni

Paylaş

 

İzin alınmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz. Her hakkı saklıdır.© Design, By Karakurt