Neden Reklam Vermelisiniz?

Siz, bir firma yâda şirket sahibisiniz. Gazete, dergi, televizyon gibi medya ortamlarında iş yerinizin reklamını yayınlatıyorsunuz. Bir gün Internet ortamında reklam vermek istediniz. Peki, bu durumda ne yapacaksınız. Nerelere gitmeniz ve kimlere başvurmanız gerekiyor. İşte burada az sonra anlatacaklarımızda internet’e reklam mantığının küçük bir bölümünü yakalama fırsatını bulacaksınız.

Internet'in gücünü sakın küçümsemeyin. Çünkü burada kitlelere sınırsız ve sayısız reklam verebilme olanağına sahipsiniz. Üstelik burada reklam maliyeti oranları oldukça düşüktür.

Düşünün; Bir gün günde 20 -30 bin kullanıcının ziyaret ettiği bir siteye reklam verdiniz. O siteye giren herkes mutlaka sizin reklamınızı görecek ve sizin hakkınızda fikir sahibi olacaktır. Hatta durumu biraz daha ileri seviyeye alalım, bir gün içersinde binlerce sitenin bulunduğu bir reklam ağına reklamınızı verdiniz. Ve o sitelerin sadece bir tanesinde bile günde yüzlerce ve yine hatta binlerce kullanıcı ziyarette bulunmakta. Ve siz, o reklam sitesine kayıtlı bütün sitelerde yayınlanmaktasınız. Böylelikle internet yolu ile 10000 lere hatta kitlelere ulaşıyorsunuz. Üstelik uygun fiyatlarda anlık değil aylık yada yıllık küçük ücretler ödeyerek. Bu konumda hem karlı çıkıyorsunuz hem de ürünleriniz, siz yâda şirketiniz teknolojiyi takip eden herkes tarafından takip edilmiş olunuyor. Internet deki hit 'inizi arttırın.

www.gelisenbeyin.net sitesine reklam vermek için; gelisenbeyin@hotmail.com adresine e mail gönderebilirsiniz.

Paylaş  Reklamlar

 

 

İzin alınmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz. Her hakkı saklıdır.© Design, By Karakurt