gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji Tasarım > Tasarım ve Buluş Hikayeleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

insanı düzelttiğim zaman dünya kendiliğinden düzel

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: insanı düzelttiğim zaman dünya kendiliğinden düzel
    Gönderim Zamanı: 24-Ocak-2007 Saat 17:21
Adam, bir haftanın yorgunluğundan sonra pazar sabahı kalkty?ynda bütün haftanyn yorgunlu?unu çykarmak için eline gazetesini aldy ve bütün gün miskinlik yapyp evde oturaca?yny dü?ündü. Tam bunlary dü?ünürken o?lu ko?arak geldi ve sinemaya ne zaman gideceklerini sordu. Baba o?luna söz vermi?ti. Bu hafta sonu sinemaya götürecekti ama hiç dy?aryya çykmak istemedi?inden bir bahane uydurmasy gerekiyordu. Sonra gazetenin promosyon olarak da?ytty?y dünya haritasy gözüne ili?ti. Önce dünya haritasyny küçük parçalara ayyrdy ve o?luna e?er bu haritayy düzeltebilirsen seni sinemaya götürece?im dedi sonra dü?ündü; oh be kurtuldum en iyi co?rafya profesörünü bile getirsen bu haritayy ak?ama kadar düzeltemez. Aradan on dakika geçtikten sonra o?lu babasynyn yanyna ko?arak geldi ve baba haritayy düzelttim artyk sinemaya gidebiliriz dedi. Adam önce inanamady ve görmek istedi. Gördü?ünde de halen hayretler içindeydi ve bunu nasyl yapty?yny sordu. Çocuk; "Bana verdi?in haritanyn arkasynda bir insan resmi vardy" dedi...

INSANI DÜZELTTiğiM ZAMAN, DÜNYA KENDiLiĞiNDEN DÜZELMiŞTi...

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz