gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji Tasarım > Öğrenci Dünyası
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

msn değişik nick

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatoş Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı fatoş Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-Ağustos-2007 Saat 23:35
ben nick yazmak istiyorum ama yazamadım bana yardım edicek birisi varmı
Yukarı Dön
love_angel Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 288
  Alıntı love_angel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-Ağustos-2007 Saat 01:44
Yapacağın nicki en üst kutucuğa(Enter your text here! yazan bölüme) yaz...Daha sonra alt bölümlerden istediğini seç...Fareyle üstüne gel sol tuşuyla bir kez tıkla mavi olunca tüm yazı farenin sağ tuşuna tıkla kopyala-ya bas... Daha sonra msn ninde <Kişisel ileti yazın> bölümüne gel orada fareyi sağ tıkla yapıştır'ı tıkla...Nick bölümüne getirmek için ise;yazdıklarımı aynen yap sonra msn den araçlar-seçenkler i tıkla ...Alt yazıyı(kişisel ileti yazın yazan bölüme yazdığımız yazıyı) başdan sona ya da sondan başa doğru fareyi sürükle farenin tuşunu bırakmadan üst kutuya doğru gel o bölüme gelince bırak...(üst bölüme yapacaksan eğer üst bölümdekileri silmen lazım ilk başta daha sonra dediğimi yapman lazım)üstte bırakınca uygulaya bas sonra tamam a bas bitti bu iş! umarım yardımcı olabilmişimdir ... Hala anlamayan varsa özel meajla bana bildirsin daha detaylı anlatırım ...
●●квя●●««Milletin lafıyla coşana kalbimin adımıyla koşmam gururumu hiçe sayıp kötü konuşana ölüyorm dese de bakmam!!!»»●●квя●●
Yukarı Dön
şehla Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
  Alıntı şehla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-Ağustos-2007 Saat 14:03
bişe sorcam yazacagın nicki en üst bölüme yaz demişsiniz hangi en üst bölüme ????
yardımcı olursanız cok sewinirim
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı love_angel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-Ağustos-2007 Saat 15:02
Enter your text here! yazan yere istediğini yaz demek istedim...oldu mu canım
●●квя●●««Milletin lafıyla coşana kalbimin adımıyla koşmam gururumu hiçe sayıp kötü konuşana ölüyorm dese de bakmam!!!»»●●квя●●
Yukarı Dön
electronic_man Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 28
  Alıntı electronic_man Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-Ağustos-2007 Saat 23:13
paylaşım için teşekkürlerr...
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı love_angel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Ağustos-2007 Saat 00:12
sadece harfleri denemeyin ...diğer simgelerle de değişik şeyler yapabilirsiniz...örneğin noktalama işaretleri
Yukarı Dön
posedion Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı posedion Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Ağustos-2007 Saat 21:12
bunu bilmeyen varmıydı yaaaa
Yukarı Dön
candy27 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı candy27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-Ağustos-2007 Saat 13:24
benim kafam karıştıı anlamadımm
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz