gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Düşünme Zamanı > Kalemimden Bir Hikaye Kaçtı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ben Ne Katilim,Ne de Canavar!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
köpekdelisi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7
  Alıntı köpekdelisi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ben Ne Katilim,Ne de Canavar!
    Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2012 Saat 19:06
Ben bir PİTBULL'UM...Hani o insanları parçalayan dövüş köpeğiyim ben.Bizi anlatma şekilleri hitapları İT..Oysa benimde bir canım vardı.Benimde sevilmeye ihtiyacım vardı.

Ben canlıyım.Canavar değil.Her canlının yaşama hakkı vardır.Her köpeğe yaşaması için şans tanınmalı.Beni kavga etmeye sen alıştırdın.Beni yavruyken aldınız.Daha çok küçüktüm.

Süt içmem gerekiyordu.Sevgi göstermeliydin bana.Ben sevgi duygusuyla yaşardım çünkü...Aç kalsam bile.Senin elin bana bir kere temas etmediyse,bana sevgiyle yaklaşmamışsan benim davranışlarımdan ne bekleyebilirsin ki.Beni böyle yaşamaya mecbur bıraktın.Ben konuşamıyorum duygularımı sana ifade edemiyorum insan..

Senin beni koruman gerekmez mi?Beni neden kaderimle baş başa bırakıyorsun? Ölüme terk edip gitmek güzel mi?Şimdi kendini benim yerime koy.Sen hiç sevilmedin.Kimse seninle ilgilenmiyor.Boynuna dikenli can acıtıcı tasmalar takılıyor..Ömrün boyunca bekliyorsun,sevilcekmiyim diye.Karşına çıkan herkese herşeye saldırmak istiyorsun.

Hayatta kalmayı sana bir canlıyı parçalayarak gerçekleştirildiğini öğretiyorlar.Seni kızdırmak için sana dikenli sopalarla vuruyorlar.Sen sahibine saldıramıyorsun.Neden mi?Çünkü saldırırsan seni döver.Seni karanlık odalarda büyüten kişiden ne beklenir ki?Vahşi olman için çiğ etlerle besleniyorsun.Başka birşeyle değil.Sahibin senin o dikenli tasmanı takıp karanlık bir yere götürüyor.Orada ne var biliyor musun?Bana benzer şeyler.Hepimizin kaderi aynı.Buna uymazsan antremanda kullanılırsın.Her köpeğin vücudunda derin yaraların oluşturmasına izin verirsin.Seni etrafı insanlarla çevrili bir yere götürürler.Sonra karşında bağlı bir köpek.Sahibin sana o sopayı saplar ve direk karşında o köpeği gördüğün için ona saldırırsın.Dövüşü kazanırsan sahibin seni sever.İnsanlarda sever ve seni kullanmaya başlarlar.Zorla çiftleştirme tahtalarına koyup çiftleştirirler ve yavruları çok büyük paralara satarlar.O yeni yavruların suçu ne?Ne yaptılar size? Sonuç ne biliyor musunuz?

Fazla üretimden ömrünüz kısalıyor sağlıksız bir köpek oluyorsunuz.Sokağa atılıyorsunuz.Orda ne bulup yiceksin?Sahibin seni çiğ ete alıştırdı.Birde hayatta kalabilmek için dövüşmelisin.Karşına çıkan her köpeği boğup öldürüyorsun.İnsan denen varlıktan nefret ettiğin içinde sana uzanan eli geri çeviriyorsun.Saldırıyorsun bunun sonucundada gazatelerde haberlerde"DİKKAT PİTBULL'LAR SALDIRIYOR"deniyor.

Kimse Pitbull sahiplenmiyor.İnsanlara başka türlü anlatıldıkları için.Bu sefer herkes Pitbull gördüğünde şikayet ediyor ve her köpek gibi sonları barınak oluyor.Kimse sahiplenmediği için ötanazi yöntemiyle sonsuzluk uykusuna dalıyorlar.Bundan daha kötüleride var.Gaz odalarında bekleterek öldürmek gibi.Ama sadece şunu diyorum;

BANA SEVGİ NE DEMEK ÖĞRETTİN Mİ?BANA DOĞRUYU GÖSTERDİN Mİ?NEDEN ÖLMEME SEBEP OLDUN İNSAN?     

GÜN GELİCEK BUNLARIN HESABINI BİR BİR VERİCEKSİN ŞUNU UNUTMA ŞİMDİ SUSUYORUM SÖZ HAKKIMI MAHŞERDE KULLANACAĞIM..

Yazar: Buse Değerlier
Yukarı Dön
ofaruk3 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı ofaruk3 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2012 Saat 19:28
Köpeklere çok ilgi duyduğun her halinden belli :) Hikayelerinde güzel fakat buna hikaye denemez sanırım.Bir deneme olabilirmi?
Yukarı Dön
köpekdelisi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı köpekdelisi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2012 Saat 19:29
Evet bu biraz daha değişik oldu.Onlara yaplınaları dahada vurgulanamak istedim.
Yukarı Dön
sakız Açılır Kutu Gör
Vip Üye
Vip Üye
Simge

Gönderilenler: 271
  Alıntı sakız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2012 Saat 21:21
Genç yazarımız Buse'ye sonsuz teşekkürler. Kendine güvenip burada paylaşarak beğenimize sunduğu için teşekkürler.
Yukarı Dön
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2012 Saat 22:25
Kalemimden bir hikaye kaçtı bölümüne sadece hikaye paylaşılacak diye bir kaide yok. Kişilerin kendilerine ait tüm yazılarını paylaştığı bir bölümdür.

Sevgili Buse gayet başarılı bir deneme yazmış. Pitbullarla ilgili tüm ön yargıları yıkmak istemiş. Umarım insanlar daha duyarlı olurlar.

Genç yazarımız Buse'ye sonsuz teşekkürler.

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz