gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji ve Tasarım > Teknoloji ve Tasarım 6 > Yapım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

üretiyorum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Karizmatik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
  Alıntı Karizmatik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: üretiyorum
    Gönderim Zamanı: 10-Mayıs-2008 Saat 17:11
Bu çalışmayı aradım bulamadım sitede ama bu çalışmada ögrenciler yani bizler bir fikir üreterek onu n maketini tasarlıyolar bende bi çaalışma yaptım bu çalışmamda bir satranç ttahta yaptık bu satranç tahtasına bazı bilgiler ekledik mesela bunun sol kısmında beyaz-mavi bölemü var orası iyi veya kötü gittiğini gösteriyo beyaz kötü mavi ise iyi gittigini gösteriyo bunu nsl anlıyo satranç tahtasını kişiye egöre tam orta sında bi kolon yaptık burda iyi kötümü gittiği imkansız hamle yaptığı kısaca açıklıyor.

Bazı oynamayı bilmeyen arkaşlarımız oynamaya heves ettikleri zamn nasıl oynıyacaz demesin onunda çözümüde bulduk o yaptıgımız kolonun içinde anlatıyor arkadaşlar biz derken ben ve 4 arkadaşım bunu yaptık ve 85,80,70,70 notlarını aldık bunun hepimizin aynı almamazının sebebi günlüktü (hiç sevmediğim bişe)

NOT: arkadaşlar sizinde bu konuda yapacagınız işlerde başarılar diliyorum...Bu çalışmayı aradım bulamadım sitede ama bu çalışmada ögrenciler yani bizler bir fikir üreterek onu n maketini tasarlıyolar bende bi çaalışma yaptım bu çalışmamda bir satranç ttahta yaptık bu satranç tahtasına bazı bilgiler ekledik mesela bunun sol kısmında beyaz-mavi bölemü var orası iyi veya kötü gittiğini gösteriyo beyaz kötü mavi ise iyi gittigini gösteriyo bunu nsl anlıyo satranç tahtasını kişiye egöre tam orta sında bi kolon yaptık burda iyi kötümü gittiği imkansız hamle yaptığı kısaca açıklıyor.
Yukarı Dön
bybaykus17 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7
  Alıntı bybaykus17 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-Şubat-2009 Saat 19:10
tamam öğrendiğim iyi oldu:D
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz