gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum > Haberler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Esenyut'ta Sağlık İçin Çorba İçiyoruz!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Esenyut'ta Sağlık İçin Çorba İçiyoruz!
    Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2019 Saat 19:27
ESENYURT'TA CUMHURİYET İLKOKULU VE ENDER GÜL ANAOKULU SAĞLIK İÇİN ÇORBA İÇİYOR!
Esenyurt İlçe Kaymakamı Sayın Dr Vural KARAGÜL ve Esenyurt İlçe Milli Eğitim müdürü Paşalı BEŞLİ 'nin başlatmış olduğu ‘Çorba İçiyorum Sağlıklı Büyüyorum’ projesinde Esenyurt Cumhuriyet ilkokulu ve Ender Gül Anaokulu bizde varız dedi.
Okulumuzda yapılacak olan çorba dağıtımı ile,sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak, ev ve okulda sağlıklı beslenme,sağlıklı okul dönemi, sağlık risklerine göre ( obezite,tiroit hastalıkları,demir yetersizliği, kansızlık vb.) beslenme programlarıyla genç nesillerin sağlıklı yetişmesine destek vermek, beslenme bilincini artırmak, sağlık hizmetini sağlamak gibi amaçlar hedeflenmektedir.
     Ender Gül Anaokulu Kurucusu Ayşegül SARICA;Esenyurt Kaymakamımız sayın Dr Vural KARAGÜL önderliğinde,Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Paşalı BEŞLİ eşliğinde bizimde Esenyurt Cumhuriyet ilkokulu olarak birlikte yürüttüğümüz "Spor Yapıyorum Zinde Kalıyorum" ve "Sağlık İçin Çorba İçin " projelerini okulumuzda başlattık. Öğrenci ve velilerimizi bilinçlendirmek ve 2023 vizyonunda Türkiye'nin geleceğine katkı sağlamak amacıyla yapılan projelere tam destek veriyoruz.Bu vesileyle Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür ederiz.Esenyurt için yapılan her çalışma kıymetlidir "dedi

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz