gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji ve Tasarım > Teknoloji ve Tasarım 7 > Kurgu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bana bir icat lazım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
**birisi** Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 15
  Alıntı **birisi** Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-Şubat-2010 Saat 15:49
ewt bncede çok mantıklı olmuş paylaşım için saol
Yukarı Dön
zeynep_5114 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı zeynep_5114 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-Şubat-2010 Saat 18:20
bencede mantıklı fakat bu icat kumanda yardımıylamı çalışıyor
Yukarı Dön
can_rabia Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı can_rabia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-Mart-2010 Saat 16:59
arkadaşlar bana biran önce icat lazım okulda sergi varr birinizz bna söyliyebilir mi acaba? konu farketmezz herhangi bir tanee yazın lütfen....
Yukarı Dön
bilal47 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı bilal47 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-Mart-2010 Saat 21:03
arkadaşlar bana bitane icat lazım kolay bişey olsun
Yukarı Dön
bubu96 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
  Alıntı bubu96 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-Mart-2010 Saat 21:06
Orjinalini yazan: ender

Neyle ilgili icat istediğini yazmamışsın.Eğer ki farketmez diyorsan,sakat,yaşlıların ve bel ağırısı çekenlerin kullanabileceği bir tasarım var bende patentini almaya çalışıyorum. İcadım başta çok basit gibi görüne bilir,ama işlevi gereyi çok kullanışlı ve hayatı kolaylaştırmaya yönelik.SU damacaları ve tüp taşıma aparatı kapıya kadar gelen suları ve tüpleri kolayca yerine götürme ve tekrar kapıya çıkartma aparatı ilgilenirsen ayrıntılarını veririm yada bu sana fikir verirse kendinde biraz düşünerek bu aparatı yapabilirsin önem vermen tek şey tümsek set ve merdiven gibi yükseltileri kolaylıkla aşabilmesi için yapman gereken üç gen tekerleklerinin olması. Başarılar dilerim

Ender bana da evden çıktığımızda anhatarı içeide unutmak gibi bir soruna çözüm önerisi bulur musun?((Ya da bu güzel bir fikir değilse bir sorun bulur musun çözüm önerisiyle))12 Marta kadar lazım :)
Yukarı Dön
BURÇEALTUĞ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı BURÇEALTUĞ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mart-2010 Saat 17:04
mantı makinası yapabilirsiniz. Çok ama çok ilginç. Detaylı yapım aşamalarını isterseniz yazarım
Yukarı Dön
can_rabia Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı can_rabia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mart-2010 Saat 17:07
yaa arkadaşlar bana daha başka icatlar söler misiniz..lütfen ...eğer en kısa zamnda yazarsanıs sevinirim.....
Yukarı Dön
f.kerem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı f.kerem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-Mart-2010 Saat 15:12
mantı yapma makinasını anlatabilir misiniz?şimdiden teşekkürler...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz