gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji ve Tasarım > Teknoloji ve Tasarım 7 > Yapım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

hayal kuruyorum ve peşinden koşuyorum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
tueangel76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı tueangel76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hayal kuruyorum ve peşinden koşuyorum
    Gönderim Zamanı: 23-Mart-2010 Saat 22:15
yhaa bana fikir werebilirmisinizz acabaa bizim qünlüqq hayattaa karşılaştığımız sorunlar ne olabilirr yha sorunu bulayımdaa nolurr yardımm e din çözümü bulmakk kolayyy ama sorun aklımaa gelmiooo nolurr yardım edin acelee
Yukarı Dön
sıbal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı sıbal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Mart-2010 Saat 10:42
teşekkürler
Yukarı Dön
3zqi.5 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
  Alıntı 3zqi.5 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mart-2010 Saat 18:09
Hayat Bazen Hayallerimizle Kurulu Gibi Gelir. Sadece Hayallerimizdeki Gibi Temiz Güzel İyi Bir Dünya Ve İyi Bir Gelecek Gözetleriz.. Ama En Güzeli Hayal Edip Sonuca UlaşmakdıR Sonuca Ulaşmak İçinse Gereğini YabmaK Lazım Taßi Ve Umarım Ki Herkes Hayallerinin Peşinden Koşarken Ayağını Bir Taşa Vurup Korkup Kenara Çekilmes.
Yukarı Dön
ferdi Açılır Kutu Gör
Süper Üye
Süper Üye
Simge

Gönderilenler: 220
  Alıntı ferdi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Ekim-2009 Saat 00:43
Çok iyi Cansu, Eminim hayallerin peşinde koşarak geleceğini daha iyi şekillendirebilirsin. Unutma!

Tasarım hayalle başlar....

Gelişime dair ne varsa...
Yukarı Dön
gelişenbeyin.cansu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı gelişenbeyin.cansu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-Ekim-2009 Saat 23:51
arkadaşlar burada hayal kuracağız ve çizmeye yapmaya çalışacağız en basitinden başlayarak
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz