gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji Tasarım > İnovasyon, Patent
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

İnovasyon ve fikirlerin korunması hakkında

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İnovasyon ve fikirlerin korunması hakkında
    Gönderim Zamanı: 28-Ekim-2008 Saat 22:37
İNOVASYON VE FİKİRLERİN KORUNMASI HAKKINDA

Mimar Sinan İlköğretim Okulu tarafından Odamıza intikal eden yazıda; İlköğretim Okulu 6-7-8. sınıflarında iki yıl okutulmaya başlanan Teknoloji ve Tasarım dersi içeriğinde bulunan “İnovasyon ve Fikirlerin Korunması” konuları çerçevesinde ilimizde bulunan firmalarla iş birliği yapmak arzusundayız.

Yeni modeller, ürünler geliştirme, pazarlama inovasyonu, hizmet ve organizasyon inovasyonu konularında öğrencilerimizin hayalleri ve isteklerinden yararlanma,üretici ve tüketici isteklerini üründe buluşturma arzumuza destek verebilecek, en büyük tüketici kitlesini oluşturan öğrencilerin görüş düşünce ve önerilerinden yararlanmak isteyecek firma yöneticilerle işbirliği oluşturma konusunda aşağıdaki irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Ahmet Sözüdoğru
Teknoloji ve Tasarım İl Formatörü
Mimar Sinan İlköğretim Okulu
Merkez / Çorum
GSM: 0505 580 43 34
E-mail: coesis@hotmail.com
_________________________________-
yukarıdaki mesaj ÇORUM TİCARET ve SANAYİ ODASI sitesinde yayınlanmaktadır.
(c) Copyright 2006
Dersi yaşamla buluşturma, onun içinden sorun, ihtiyaç, merak ve hayallere ulaşmak ve bunların gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak.. Arkadaşımızın bu önerisi özellikle yapım kuşağı etkinlikleri için çok güzel bir çıkış noktası. Var olan sorunlara çözümler aramak ve bunların kısmen gerçekleştirildiğinini görmek öğrencileri motive edecektir.
Arkadaşımıza kolay gelsin diyoruz...

Teknoloji ve Tasarim Özel İhtisas Komisyonu

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz