gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji Tasarım > Öğrenci Dünyası
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

icat bulamıyom

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gothich black Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
  Alıntı gothich black Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: icat bulamıyom
    Gönderim Zamanı: 26-Mart-2008 Saat 20:51
ya bna yardım edecek biri war mı acaba hiçbişerye karar weremiyorum fikirlerim çok ama seçemiyorum
Yukarı Dön
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Mart-2008 Saat 21:06
En iyisi karar verme aşamasına sen karar verebilirsin. eğer bu konuda zorlanıyorsan sen fikirlerini sırala bizde ona göre yorum yapalım. Sanırım yanlış bir anlaşılma var. genelde olaya icat bulma diye bakılıyor çıkış noktası olarak merak ve hayal ettiklerin ve seni rahatsız eden konulardan yola çıkarak yeni fikirler yani çözümler üreteceksin...

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gothich black Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Mart-2008 Saat 21:10
ya fikirlerim şöyle elektrikli baddaniyelerin içinde kullanıla ısıtıcıyı bi giysiye yerleştircem kışın bu şekilde kalın giyinmek zorunda kalmıyacaz aklıma yatan bu ama nasıl yapıcam onu pille çalıştırmam gerek ama orda takıldım kolay bişey aslında

bni rahatsız eden bu zaten kışın kalın giyinmekten nefret ederim ama çok soğuk olduğu için mecbur kalıyoruz
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gothich black Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Mart-2008 Saat 21:16
bni rahatsız eden bu zaten kışın kalın giyinmekten nefret ederim ama çok soğuk olduğu için mecbur kalıyoruz
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gothich black Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Mart-2008 Saat 21:23
ya yardım etmiyecekseniz bn başka bi yerleden yeniş fikirler elde etmeye çalışıcam
Yukarı Dön
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Mart-2008 Saat 21:23
İlk önce ısınma sekilleri nelerdir. Bunların uygulama alanları hakkında araştırma yapacan. Sonuçta çözüm yolllarının ne kadar farklı ve çok olacağını göreceksin. Yada öyle bir elbise (kumaş)çeşidi bulacan ki çok kalın olmayacak ve seni rahatlıkla ısıtacak. Projenin sana ait olması düşüncenin sana ait olması sağlıklı düşünmeyi öğrenmek ve sorunları çözmen açısından sana çok zenginlik katacaktır...

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gothich black Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Mart-2008 Saat 21:26
tşk ederim ama pek yardımcı olmadı üzgünüm nyse
Yukarı Dön
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Mart-2008 Saat 21:32
En başta bu sitenin amacı hiç bir zaman öğrencilerin problemini çözen bir yer olmamıştır. Burada sadece öğrencilerin kafasına takılan dersle ilgili ve örnek bazında onlara yol gösterecek bilgiler vermektir. Öğrenci yerine düşünme onun sorununu bulma bazında yardım etmez ederse dersimizin yapısına aykırı düşeceğinden bu tür yaklaşımlarda bulunmayıp bizi anlayışla karşıladığınız için teşekkürler.

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz