gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji ve Tasarım > Teknoloji ve Tasarım 6 > Yapım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ödev

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahomet Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı ahomet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ödev
    Gönderim Zamanı: 24-Mart-2008 Saat 20:14
Arkadaslar ben 6.sınıf ogrencısıyım....hoca teknolejı tasarımda ''Sınıf gereclerının kaybolmaması ıcın tasarım yap gerceklestır''sızce bu konuda ne yapabılırım...(yardım edenlere tesekkur ederım)..
Yukarı Dön
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Mart-2008 Saat 21:50
Orjinalini yazan: ahomet

Arkadaslar ben 6.sınıf ogrencısıyım....hoca teknolejı tasarımda ''Sınıf gereclerının kaybolmaması ıcın tasarım yap gerceklestır''sızce bu konuda ne yapabılırım...(yardım edenlere tesekkur ederım)..

Bu tür gerekçelerle sitemize başvuranlara ancak şunu söyleyebilirim. Bu tür sorulara bizim cevap vermemiz dersin amaçlarına ters düşeceğinden ve bunun neticesinde öğrenciyede herhangi bir yarar sağlayamayacağından cevap verilmemesi gerekir.
Duyarlılığınız ve ilginiz için teşekkürler.

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
tekno3113 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı tekno3113 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Mart-2008 Saat 21:03
çok güzel olmuş sağolın
Yukarı Dön
evie Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı evie Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2008 Saat 19:20
kardeşim biz okulda o çalışmayı yaptık kayıp eşyaları bulmak için
1-kayıp eşya kutusu
2-kayıp eşya panosu(bu ikisini birleşirebilirsin )
3-kayıp eşya haritası yani okulun odalarının bi taslağını çizersiniz odalradan birine eşya koyarsınız haritada o odanın arkaına bi ışıklandırma koyarsınız.
4-kayıp eşyadedektörü yani eski ve ya yeni(farketmez)uzaktan kumandalı arabanın altına, yanlarına,öne ve arkasına mıknatıs yapıştırırsın kayıp olan demir eşyaları bulursun .
inş yardım edebilmişimdir.
Yukarı Dön
Süper Beyin Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge
Kral Mod.

Gönderilenler: 461
  Alıntı Süper Beyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Mayıs-2008 Saat 20:01
Orjinalini yazan: ahomet

kurucumuzun yorumunu destekliyorum
ayrıca ModeratörBeyin adlı arkadaşımızın sözlerini yeniliyorum.
http://www.gelisenbeyin.net/forum/forum_posts.asp?TID=2554&FID=9&PR=3
Yukarı Dön
ccrystal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
  Alıntı ccrystal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Mayıs-2010 Saat 00:27
arkadaşlar banada sorun çözm lazım benım sınıf arkadaşım gece önumuzu göremeyiz ve yagmur yagar semsiyeye ısık yapmış banada bunun gibi söylerseniz çhok mutlu olurum
Yukarı Dön
ahmet5800 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı ahmet5800 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Mart-2011 Saat 15:30
Arkadaş kendin bulsan senin için daha iyi olur.
Yukarı Dön
sln_tss Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sln_tss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Şubat-2012 Saat 19:58
yaa benimde yarına ödevim var lütfen bana yapıcak bişey söleyin yapım kuşağı ile ilgili
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz