gelisenbeyin.net Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Teknoloji ve Tasarım > Öğretmen Dökümanları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Teknik Öğretmenlik

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Mart-2013 Saat 18:36
YÜKSEK ÖĞRETİM KURULU MÜDÜRLÜĞÜNE
                                                                                                            ANKARA

Gazi Üniversitesi Endüstriyel Fakültesi Aile bilimleri ve Tüketici Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu bölümde mezun olan öğrencilere “Teknik Öğretmen” unvanı verilmektedir. Belgenin tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Bilgilerinize arz ederim.

Adres:                                                                            ……………………
Tlf:                                                                                                                   15/04/2013            E-mail   

Not: Yazdığım dilekçe örneğinde bir yanlışlık varsa gereken uyarıyı yaparsanız sevinirim... Özellikle gönderenler..

Aşağıdaki adrese göndereceksiniz...
Teknik öğretmenlik belgesi almak için; Üniversiteler Mahallesi
06800 Ankara, Türkiye adresine bir dilekçe yazarak gönderiyorsunuz. Yök'te size belgenizi gönderiyor. Adresinizi ve mail adresinizi eklemeyi unutmayın.                        

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
beylikdüzü Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 8
  Alıntı beylikdüzü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-Mart-2013 Saat 12:22
siteye konulan MURAT ÇİRMİNİN DERECESİ GERİ ALINMIŞ.BİLGİNİZE
Yukarı Dön
gelisenbeyin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
gelişime dair ne varsa.. Yahya KARAKURT

Gönderilenler: 4737
  Alıntı gelisenbeyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-Mart-2013 Saat 14:57
Orjinalini yazan: beylikdüzü

siteye konulan MURAT ÇİRMİNİN DERECESİ GERİ ALINMIŞ.BİLGİNİZE

Bilgilendirme için teşekkürler...
Ortaokulda çalışan hiçbir öğretmen bu belgeden faydalanamıyor. Aydın hocanın yaptığı paylaşımda da;
İş güvenliği uzmanlığı belgesi alabilecek olmamıza dair bir durum. İş güvenliği uzmanlığı belgesini mühendisler ve teknik eğitim fakültesi mezunları alabiliyordu.
Fakat yukarıdaki belgede görüldüğü gibi hocamız teknik eğitim fakültesiyle esef in eşdeğer olduğuna dair onay almış ve bu da demek oluyor ki biz esef mezunları da iş güvenliği uzmanlığı belgesi alabiliyoruz artık.
Saygılarımla...

İs güvenliği belgesi nedir?

İş güvenliği uzmanlık belgesini soruyorsunuz sanırım. iş güvenliği uzmanlık sertifikası veren bir kursa kayıt yaptırıyorsunuz.Ehliyet mantığı gibi aslında; kursa gitmeden olmuyor yani.ortalama ücretler 1500-2000lira arasında değişiyor. 1ay kadar bi ders süresi var.bu eğitiminde bir kısmı online,bir kısmı yüz yüze.kurs bitimindede ortalama 5 gün kadar bir staj süresi var.sene de 2 sınav var.bu bitirdiğiniz kurs size 2 sınav hakkı tanıyor kazanmak için.iki sınavın birinden en az 70 alırsanız C sınıfı iş güvenliği belgesine sahip oluyorsunuz.

Gelişimin adresi...
Yukarı Dön
brut34 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
  Alıntı brut34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Mart-2013 Saat 11:10
Şimdi ben Mesleki Eğitim Fakültesi Teknoloji Eğitimi Bölümü mezunuyum.Bizim mezunlardan İş güvenliği kursuna katılan oldumu bilgi verirseniz memnun olurum
Yukarı Dön
seyid Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
  Alıntı seyid Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Nisan-2013 Saat 23:57
aaaa doğru deill
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz